Kasutajanimi:
Parool:
Registreeri
Avaleht
Tooted
Teenused
Kasutaja
Laadakalender
Spikker
Värske UUDIS!

Broneerimiskeskkond!

Kauplemiskohtade broneerimise keskkond võimaldab laadakorraldajatel ära kirjeldada kauplemiskohtade broneerimise tingimused ja kauplemishuvilistel tema jaoks sobival laadal varakult kauplemiskoha(d) kinni panna. Usume, et selline registreerimissüsteem aitab tõsta nii korraldajate kui ka kauplejate kindlustunnet ürituse planeerimisel, läbiviimisel ja sellel kauplejana osalemisel.

Selleks, et laadakorraldajal oleks võimalik tema poolt korraldatud ürituste jaoks avada on-line broneerimise võimalus, on vaja liituda süsteemiga.

Liitumise eest võetakse ühekordne liitumistasu 16 eurot, see kehtib tähtajatult ja võimaldab broneerimiseks avada kõik selle kasutaja poolt portaalis sisestatud laadad. Liitumisleping on trükitud arvele, arve maksmisega kinnitab klient oma liitumissoovi.

Iga broneerimissüsteemi kaudu tehtud kauplemiskoha broneeringu eest esitatakse ürituse lõppedes laadakorraldajale arve. Ühe broneerimistehingu hind on 6 eurosenti, aga mitte vähem kui 1.2 eurot (20 tehingut) iga broneerimiseks avatud laada eest.

Kui laadakorraldaja on liitunud broneerimissüsteemiga, siis lisandub laadaandmete sisestamise vormile terve rida välju broneerimisandmete sisestamiseks:
- broneerimise alguse ja lõpu kuupäev;
- kauplemiskohtade arv, mida broneerimissüsteemi kaudu on võimalik kinni panna;
- koha broneerimise hind (ei pea olema koha maksumus);
- kuni kolm erihinda, sõltuvalt broneerimise ajast;
- kontaktandmed;
- pangakonto andmed, kuhu kaupmees peab oma broneerimistasu kandma;

Kui korraldaja on liitunud süsteemiga ja sisestanud vajalikud andmed, siis ilmub laadakalendris tema poolt korraldatavate laatade rea lõppu link (samuti on see link olemas laada andmete vaatamise vormil), millele vajutades avaneb broneerimise vorm. Sinna sisestatakse:
- kaupmehe nimi ja kontaktandmed;
- kohtade arv, mida soovitakse broneerida.

Kui vorm on korrektselt täidetud, siis saadetakse kaupmehele e-kiri broneerimise- ning laadakorraldaja pangaandmetega, kuhu broneerimistasu on vaja üle kanda. Teine kiri broneerimise andmetega läheb ürituse korraldajale. Juhul kui kaupmehe raamatupidamine ei aktsepteeri e-kirjana vormistatud arvet, siis broneeringu sisestamisel saab laadakorraldajale edastada ka soovi arve väljastamiseks.

Kaupmees on kohustatud teatud päevade jooksul broneerimistasu ära maksma, vastasel juhul broneering tühistatakse ja koht vabastatakse bronni alt. Süsteemi käivitamise esimesel etapil teeb märke makse laekumise kohta laadakorraldaja, kellele tagatakse juurdepääs broneerimisandmetele. Tulevikus, kui selgub, et teenus on kasutajate poolt hästi vastu võetud, on mõeldav pangalingi loomine.

Nagu mainitud, omab korraldaja tehtud broneeringutest ülevaadet kahel moel: iga broneerimise kohta saadetakse talle e-kiri ja ta saab tehtud broneeringuid vaadata ja makstuks märkida või vajadusel tühistada portaali vastaval vormil.

Broneerimiseks ei pea kaupmees ennast portaali kasutajaks registreerima. Küll on see kasulik selle poolest, et olles portaali oma kasutajakontoga sisse loginud, täidetakse broneerimisvormi avamisel osa kasutajaga seotud välju automaatselt. Broneerimisvõimlause illustreerimiseks on laadakalendrisse üles pandud üks näidislaat nimetusega Bronnitest (avamiseks klikka lingil).

Lugupidamisega,
Peep Eomois
Laadakaup OÜ
Tel. 5068100
e-kiri: laadakaup[at]laadakaup.ee
 

Toetajad Partnerid

Kauguveski
Rõuge vald